Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VILLEROY & BOCH, samlartallrik, 1910-tal, fartygsmotiv, diameter ca 30 cm, numrerad 3026
Zustandsbeschreibung
Ytslitage
513540
2018-01-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner