Peter Dahl "Bergströmskan"
2018-01-15
513505
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Bergströmskan", Fredmans Epistel nr 39, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm