Angelica Wiik färglitografi
2018-01-15
513501
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Konditori, signerad och numrerad Angelica Wiik 167/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x30 cm