Angelica Wiik färglitografi
2018-01-15
513500
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Patrask" signerad Angelica Wiik, 209/290, färglitografi med glitter, ca 43x29 cm