Lennart Jirlow färglitografi
2018-01-15
513499
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad L. Jirlow, E. A., färglitografi, med dedikation till en tryckare hos Mourlot, ca 46x33 cm