Chagall Lithographe vol I- IV 4 vol

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHAGALL. MOURLOT, F., - SORLIER, CH. (6), Chagall lithographe. I-VI. Paris - Monte-Carlo (Éditions A. Sauret ) 1960-1986, nr 1 engelsk upplaga, resten franska, kompletta med totalt 28 litografier: 12+12+2+2, huvudsakligen i färg

Smärre slitage

513497

2018-01-15