Soffbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, s.k. Butlers tray, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 52, 124x86 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
513455
Päivämäärä:
2018-01-15