Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 45x44 cm
513421
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här