Sandro Chia etsning
2018-01-15
513416
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Non come figli di genitori, 1986, signerad och numrerad chia 17/90, 80x61 cm