Robert Högfeldt oljemålning
2018-01-15
513411
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, blandteknik, signerad, olja på pannå, 26x34 cm