Väggrelief Kina
2018-01-15
513403
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGRELIEF, trä, Kina, 1900-tal, dekor av krigsscen, förgylld, ca 39x14 cm
Bakstycket med något skev form