Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS ANDERSSON (född 1957): Figurkomposition,
signerad och daterad L.A -92 a tergo, olja på duk, ca 130x110 cm
513402
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här