Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARIANNE STIKAS (1947): Komposition, signerad och daterad 1980, olja på duk, ca 167x153 cm
PROVENIENS: Holly Solomon Gallery, New York
513400
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här