Marianne Stikas
2018-01-15
513400
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MARIANNE STIKAS (1947): Komposition, signerad och daterad 1980, olja på duk, ca 167x153 cm
PROVENIENS: Holly Solomon Gallery, New York