Albert Johansson komposition färglitografi
2018-01-15
513385
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 7/90, färglitografi, ca 42x60 cm
Smärre bruksskador