Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-01-15
513380
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i rött, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, färglitografi, ca 96x70 cm
Lättare kurvning i arket, smärre bruksslitage