Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-01-15
513378
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i grönt, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96x70 cm
Lättare kurvning i arket, smärre bruksslitage