Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-01-15
513375
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i orange, signerad Reuterswärd, NUMRERAD 66/100, Färglitografi, ca 96x70 cm
Kurvningar i arket, smärre bruksslitage