Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-01-15
513373
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i blått, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96 x 70 cm
Lättare kurvning i arket