Oljemålning 1800-tal
2018-01-15
513358
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) 1 par, landskapsmotiv, olja på pannå, ca 22x35 cm
Oramade