Albert Engström affisch
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALBERT ENGSTRÖM, affisch, "Kräftor Kräva Dessa Drycker...", stämplad en currentia reproduktion, 62x45 cm, ej ramad
Kuntoraportti
Slitage, ej ramad, kantskador
513332
Päivämäärä:
2018-01-14