Superellips soffbord

Superellips soffbord
Superellips soffbord
Superellips soffbord
Superellips soffbord
Superellips soffbord
Superellips soffbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, "Superellips", etikettmärkt, ekfanér, spännben av förkromat stål, höjd 58, 120x80 cm

Bruksslitage, repor, fanérskador, spännben med rostfläckar

513322

2018-01-14