Max Walter Svangberg
2018-01-13
513303
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med kvinna och fågel, signerad, numrerad 52/200, färglitografi, 70x55 cm