Strömbrytare Samling nautica
2018-01-15
513295
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÖMBRYTARE, 8 st., KOPPLINGSDOSOR, 3 st, delvis mässing, 1900-talets mitt
Slitage, färgrester