Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATSKEDAR, 8 st, silver, mestadels 1800-talets första hälft, bl a AG Carlberg, vikt ca 358 g
slitage, gravyr
513266
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här