Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, konstläder, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar

513264

2018-01-14