Wilhelm Wik Konkret konst
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WILHELM WIK (1897-1987): ´´Mosaik´´, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, ca 35x27 cm
Kuntoraportti
513256
Päivämäärä:
2018-01-14