Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Vid bardisken, signerad Peter Dahl, numrerad 65/375, färglitografi, ca 83x55 cm
513247
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här