Erik Norberg skulptur
2018-01-14
513227
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK NORBERG, skulptur, föreställande ren, skuret renhorn, signerad och daterad EN -67, höjd ca 9,5 cm