Matskedar och dessertskedar silver London
2018-01-21
513204
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 11 st., DESSERTSKEDAR, 2 st., sterlingsilver, olika mästare och årtal, London 1750-60-tal, matskedarna med reliefornament vid skaftfästet, total vikt ca 625 g
Slitage