Einar Nerman oljemålning
2018-01-13
513184
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983), kvinnoportätt, signerad Einar Nerman, olja på pannå, ca 47 x 41 cm