Richard Ryan
2018-01-13
513127
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 312/350, litografier, ca 63x47 cm, oramade