Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, med krön och låda i sargen, glashyllor, höjd inkl krön ca 210, 50x100 cm
slitager, löst krön
513115
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här