Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL på fot, stomme i silver, daterad 1853, glas med förgylld dekor, höjd 19, diameter 22,5 cm
Fot med smärre bucklor
513069
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här