Einar Jolin litografi
2018-01-12
512990
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsvy, signerad Jolin, 34/360, färglitografi, bildyta ca 50x59 cm
Gulnader