Lennart Rodhe litografi
2018-01-12
512977
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1997, 56/150, färglitografi, bildyta ca 21x15 cm