Oidentifierad konstnär stilleben
2018-01-12
512946
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNAR (1800-tal): Stilleben med frukter, olja på duk, ca 34x41 cm
Färgbortfall