Erling Ärlingsson (1904-1982)
2018-01-11
512909
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Vy från Rudsviken, monogramsignerad EÄ, daterad a tergo -62, olja på pannå, ca 46x61 cm
Smärre slitage