Fåtöljer 1900-talets mitt betsat bok
2018-01-11
512870
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets mitt, betsat bok, klädd i grönt tyg, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, repor, märken och fläckar