Edward Arden
2018-01-11
512865
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDWARD ARDEN (TUCKER, c.1847-1910): Kustbild med andrare med hund, signerad och daterad 1885, akvarell, ca 37x49 cm