Klubbat för:
5 400 SEK
3 000 SEK
JOSEF FRANK, bordslampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2388, mässing och grönt skinn, textilskärm, höjd 50 cm
Skärm med fläckar och skador, fot med smärre slitage och repor
512864
2018-01-11