Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Segelbåtar, signerad roland S, 83/350, färglitografi, ca 39x53 cm
512830
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här