Fahr-el-Nissa Zeid färglitograf
2018-01-11
512815
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAHR-EL-NISSA ZEID, färglitograf, signerad och numrerad 2/45, abstrakt komposition, bildstorlek ca 46 x 34 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen