Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 2 st, Frankrike, 1900-talets första hälft, Shaker-typ, provinciell tillverkning, bok och flätad snörsits, höjd 85 resp 87 cm, sitthöjd ca 41-42 cm:
Fläckar, bruksslitage
512801
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här