Oidentifierad konstnär olja på duk
2018-01-10
512790
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ångskepp i nöd, monogramsignerad och daterad 1901, olja på duk, ca 43x65 cm