Takarmatur mässing
2018-01-10
512784
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TAKARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, 16 ljuspunkter, dekor i fom av tulpaner, höjd ca 75 cm
Slitage