Vägglampetter 1950-tal
2018-01-10
512778
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1950-tal, mässing, kupor i frostat glas, svart väggfäste, höjd ca 29 cm
Bruksslitage, en kupa med mindre spricka