Albert Theodor Gellerstedt akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): Alplandskap, monogramsignerad A.T.G, daterad 1859, akvarell, 24,5x19,5 cm

512767

2018-01-10