Dekorelement från buddhistiskt tempel
2018-01-10
512765
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, 2 st, Kina, 1800-tal, reliefdekor med motiv av buddhistiska figurscener, skuret och förgyllt trä, ca 28x15 cm
Sprickor