Fat Japan Imari
2018-01-10
512751
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 4 st., porslin, Japan, 1900-talets början, Imari, konturerade kanter, varierande dekor i underglasyrblått, järnoxid samt guld, diameter ca 21-31 cm
Nagg