Ram 1800-talets slut
2018-01-10
512741
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 1800-talets slut, pastellage dekor, ca 97x75,5 resp innermått 67x45 cm
Slitage, pastellage skador